Події

23 жовтня 2018 року об 11-00 год. в актовій залі Національного університету водного господарства та природокористування (м. Рівне, вул. Соборна, 11) в рамках «Програми розвитку малого і середнього підприємництва в місті Рівному на 2018-2019 роки» відбудеться Форум «Регуляторна політика та сприяння розвитку малого і середнього бізнесу».

 

В  знак продовження традицій і звичаїв Запорізького козацтва, 6 жовтня 2018 року в місті Запоріжжі на Прибережній магістралі відбудеться Покровський ярмарок, у якому приймуть участь близько 2 тисяч учасників та 120 тисяч мешканців і гостей міста.

 

5 вересня на засіданні Кабінету Міністрів України ухвалено розпорядження „Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення”.

 

З метою попередження порушень трудового законодавства  міська комісія з питань праці та заробітної плати постійно запрошує  на засідання комісії керівників підприємств та суб’єктів господарської діяльності-фізичних осіб, на яких за результатами проведеного аналізу можливі порушення соціальних гарантій найманих працівників. 

 

Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Рівненської міської ради інформує про обов’язкові підстави для проведення атестації робочих місць за умовами праці

 

Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Рівненської міської ради інформує про обов’язкові підстави для проведення атестації робочих місць за умовами праці

 

Важливим напрямом діяльності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування є належний захист трудових прав працівників, детінізація заробітної плати та легалізація трудових відносин. Здійснення ефективного відповідного контролю є вкрай необхідним як для забезпечення трудових гарантій найманих працівників, так і для попередження порушень трудового законодавства роботодавцями.

 
Пошук по сайту
Офіційний сайт управління економіки міста

Звіт про роботу управління

Звіт про виконану роботу управління економіки міста за 2017 рік http://economy.rv.ua/tmp/zvit_2017.doc 
Звіт про виконану роботу управління економіки міста за 2016 рік http://www.economy.rv.ua/tmp/zvit_na_web.doc
Звіт про виконану роботу управління економіки міста за 2015 рік http://economy.rv.ua/tmp/Zv_r_2015%20(1).doc
Звіт про виконану роботу управління економіки міста за 2014 рік http://economy.rv.ua/tmp/Zv_r_2014.doc
Звіт про виконану роботу управління економіки міста за 2013 рік http://economy.rv.ua/tmp/Zv_r_2013.doc
Звіт про виконану роботу управління економіки міста за 2012 рік http://economy.rv.ua/tmp/Z_2012.doc
Звіт про виконану роботу управління економіки міста за 2011 рік http://economy.rv.ua/tmp/ZVU.doc 
Звіт про виконану роботу управління економіки міста за 2010 рік http://economy.rv.ua/tmp/ZV_10.doc 
Звіт про виконану роботу управління економіки міста за 2009 рік http://economy.rv.ua/tmp/ZV_09.doc 

  

 

 
© 2018 Управління економіки міста