Події

14.06.2018 відбулося чергове засідання міської комісії з питань праці та заробітної плати, на яке   запрошено  керівників 9 підприємств з питання погашення заборгованості із виплати заробітної плати та керівників 19 підприємств, на яких найманим працівникам нараховували заробітну плату менше мінімального розміру, встановленого законодавством.

 

В рамках реалізації заходів "Програми розвитку малого і середнього підприємництва в місті Рівному на 2018-2019 роки", Управління економіки міста спільно з Громадською організацією "Рівненська федерація малого та середнього бізнесу "Єдність" 26 червня 2018 року о 10-00 годині проводить для суб'єктів підприємництва тренінг на тему: "Секрети успішного ведення бізнесу"

 

23.05.2018 інспекторами праці, спеціалістами управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Рівненської міської ради спільно з інспекторами праці Управління Держпраці в Рівненській області в рамках інформаційно-роз’яснювальної роботи з питань дотримання законодавства про працю, легального використання найманої праці здійснили відвідування підприємства об’єднання громадян  «Перелесник» міської громадської організації «Рівненський ювілейний ринок».

 

Основною відмінністю трудових договорів від цивільно-правового договору є те, що перші регламентуються Кодексом законів про працю, а інші — Цивільним кодексом України.

 

Інспектори праці управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Рівненської міської ради наголошують на необхідності дотримання роботодавцями міста вимог трудового законодавства та легального використання праці найманих працівників.

 

Повідомляємо, що з 8 по 10 червня 2018 року у м.Миколаєві на території Соборної площі відбудеться форум та всеукраїнська виставка «PRO ефективність 2», програма додається.

 

Управління економіки міста, як головний розпорядник коштів, виділених на фінансування заходів Програми розвитку малого і середнього підприємництва в місті Рівному на 2018-2019 роки, оголошує конкурс на відбір проектів, які передбачають залучення коштів міського бюджету на часткову компенсацію відсоткових ставок за кредитами банків, що надаються на реалізацію проектів суб’єктів малого та середнього підприємництва.

 
Пошук по сайту
Офіційний сайт управління економіки міста

Події

До уваги роботодавців та найманих працівників міста!

Інспектори праці управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Рівненської міської ради наголошують на необхідності дотримання роботодавцями міста вимог трудового законодавства та легального використання праці найманих працівників.

При здійсненні інспекційних відвідувань та невиїзних інспектувань, у разі наявності порушень вимог законодавства про працю, зафіксованих актом інспекційного відвідування або актом невиїзного інспектування, за результатами якого інспектор праці вносить припис та вживає заходів до притягнення винної у допущенні порушень посадової особи до встановленої законом відповідальності.

Шановні роботодавці! Штрафи за порушення норм трудового законодавства значні та можуть негативно вплинути на Ваш бізнес, який Ви будували роками. Наприклад, згідно ст. 265 Кодексу законів про працю України  штраф за фактичний допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту), оформлення працівника на неповний робочий час у разі фактичного виконання роботи повний робочий час, установлений на підприємстві, та виплати заробітної плати (винагороди) без нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та податків  встановлено у тридцятикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення, за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення (111690,0 грн.).

Інспектори праці радять роботодавцям ще раз звернутися до законодавства України, яке регулює трудові відносини з найманими працівниками, зокрема щодо дотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці, своєчасній виплаті заробітної плати,  не допустити підміни трудових відносин цивільно-правовими тощо. Це допоможе уникнути порушень та сплати штрафів.

Пам’ятайте, що дешевше дотримуватися норм трудового законодавства, ніж сплачувати штрафи. Якщо Ви дійсно хочете покращити життя в Україні, не допустити масового виїзду кваліфікованих працівників за кордон – створіть належні умови праці та високий рівень заробітної плати  для Ваших працівників.

Завдання інспекторів праці – не закрити Ваш бізнес, а забезпечити належне оформлення трудових відносин з оплатою праці не менше 3723 грн. і це буде нашою спільною з Вами перемогою.

«Люди змушені виїжджати за кордон, шукаючи більших заробітних плат, кращого життя, а це відтік трудового та інтелектуального потенціалу України. Так, нелегальна праця створює недобросовісну конкуренцію, призводить до економічних втрат для держави. Незадекларована праця – це соціальне зло, яке необхідно якісно та ефективно долати», – наголошує Голова Державної служби України з питань праці Роман Чернега.

Шановні працівники! Пам’ятайте, що працювати без належно оформлених трудових відносин не можна. Неоформлені працівники не мають соціальних державних гарантій та втрачають можливість отримувати у майбутньому гідну пенсію.

Якщо кожен роботодавець побудує на своєму підприємстві Європу, тоді у нас буде справжня цивілізована країна.

 
© 2018 Управління економіки міста